Suknie ślubne

Czy powinnaś wypożyczyć suknię ślubną?

Jaki jest najważniejszy powód, dla którego panna młoda może chcieć wynająć suknię ślubną?

Dla przyszłej Panny młodej, która zawsze marzyła o noszeniu pięknej sukni ślubnej w dniu ślubu, może wiązać się z dużym wydatkiem. Dobra suknia ślubna kosztuje około 3 tysięcy złotych. Wykonaj małą matematykę, wydasz 3 tysiące złotych na jeden dzień noszenia. To około 125zł za godzinę. Tak, nawet kiedy śpisz.

Jeśli wiesz o tym wszystkim i nadal marzysz o pięknej sukni ślubnej, to dobrą opcją jest wynajem.  Okazuje się, że można uzyskać designerskie suknie ślubne za ułamek ceny, wynajmując je zamiast kupować.

Możesz zarezerwować spotkanie jeden na jednego ze stylistą i wypróbować swoje opcje w zarezerwowanej przymierzalni. Pamiętaj, aby zadzwonić i zapytać o styl ślubny przed dokonaniem rezerwacji.

Oto kilka rzeczy do rozważenia, patrząc na wypożyczalnie sukien ślubnych:

Dopasowanie: Nie ma gwarancji, że wypożyczenie sukni ślubnej będzie idealnie pasować, a większość narzeczonych przechodzi przez jedną lub więcej opraw po zakupie sukienki w sklepie. Jeśli musisz często zmieniać formalne suknie (albo obszywać długość, albo zakładać talię lub biust), może to być twój największy problem podczas wynajmu.

Czas: jeśli chcesz dopracować swój ślubny wygląd z dużym wyprzedzeniem, wynajem może być trudny (chyba, że ​​korzystasz z lokalnej usługi). Większość usług pozwala ci zachować sukienkę tylko przez cztery do pięciu dni – tydzień, jeśli masz szczęście.

Ślub lekarzy

Ostatnio coraz bardziej popularne są niekonwencjonalne śluby np. gdy państwo młodzi pracowali jako lekarze zamiast standardowego stroju (garnituru oraz sukni ślubnej). Na ślub poszli w modnym fartuchu medycznym. Wyglądało to świetnie. Tym bardziej że obydwie rodziny miały tradycje lekarskie. Jak widać, fartuch medyczny można też ubrać na ślub.