Ile wódki na wesele

Zastanawiasz się ile wódki na wesele albo ile wina na wesele… po prostu jaki jest przelicznik alkoholu na wesele. Już odpowiadam. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile alkoholu kupić na wesele, jest to niejasne, jeśli chodzi o wyszukiwanie w Google. W rzeczywistości wyniki mogą się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak liczba osób, które będą uczestniczyć w przyjęciu weselnym, czas trwania przyjęcia i ogólny budżet.

Pomysł jest prosty, wystarczy podać liczbę gości, jak długo potrwa przyjęcie, a następnie rozłożyć piwo, wino i napoje alkoholowe na podstawie tego, czego chcesz, mając ich 100%. Na przykład ustawiliśmy tę opcję, aby wyświetlać wino na 50% na początek, piwo na 40% i wódkę na 10%.

0 5 litra wódki na osobę to dobra ilość alkoholu ? ile butelek wódki powinno przypadać na osobę?
0 5 l wódki na osobę to dobra ilość alkoholu ?

Kalkulator alkoholi na wesele

Używając suwaków, aby dokonać regulacji (i upewniając się, że wszystko jest równe 100%) kalkulator powinien podać przybliżoną ilość butelek piwa, wina i napojów spirytusowych do picia.

Typowym pytaniem, które często zadaje wiele narzeczonych, jest to, ile powinny one przeznaczyć na każdą kategorię napojów?

Poprosiliśmy o 1244 pary weselne w całym kraju, który był ich ulubionym napojem z wyboru, a wyniki wróciły dość standardowe z naszego punktu widzenia.

W przeważającej mierze 60% par stwierdziło, że chce głównie wina, 36% stwierdziło, że głównie chce wódki. Pozostałe pary stwierdziły, że chcą mieć wesele bezalkoholowe.

Kiedy zapytaliśmy te same pary, czy to był TYLKO wybór na przyjęciu weselnym, tylko około 99% stwierdziło, że nie, chcieliby mieć więcej niż jeden typ alkoholu do zaoferowania swoim gościom.

Wódka, wino – Jaki alkohol na wesele

Wina

Jeśli nie wiesz dużo o winie, możemy powiedzieć, że młodsi ludzie lubią bardziej owocowe, słodkie wina, a starsi ludzie (tacy jak my) wolą bardziej wytrawne, odważniejsze wina. Dobra mieszanka zarówno czerwonego, jak i białego jest idealna, jeśli masz dużą liczbę osób obecnych na przyjęciu.

Ponadto, jeśli wesele znajduje się w pobliżu winnicy, sugerujemy, aby zapytać kilka lokalnych winnic o uzyskanie skrzynek ze zniżką na swój ślub. (pomagasz lokalnemu biznesowi)